ДРУЖБА 2

http://forum.d2-online.net
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:05 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

доволни ли сте от отношението ЦЕНА/КАЧЕСТВО
Анкетата свършва на Пон Дек 29, 2003 11:40 pm
ДА 0%  0%  [ 0 ]
НЕ 50%  50%  [ 2 ]
става на този етап 50%  50%  [ 2 ]
Общо гласове : 4
Автор Съобщение
 Заглавие: CENITE
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2003 11:40 pm 
Offline
Moderator
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 16, 2003 2:22 pm
Мнения: 836
Местоположение: луната
Преди време пуснах една темичка тука с идеята за някаква тарифа с ограничена скорост за сметка на цената, сега виждам че се появиха цели 7 оферти.
Имам наблюдения за различните квартали на София и тенденцията е свравнително високо качество на приемлива цена.
Ще дам само един пример за студенски град доставчик (посредник) Клуб 35 (ако не се бъркам номера) цена 25 лева, неограничен скорост кам http://bubu.to 1МБ с очите съм си го виждал към другите BG free server около 50кб, но както и да е.
До сега бях абонат на "неограничената" тарифа, виждам че пише 80Кбита/с , с чужбина до сега повече от 30Кбита/с не съм дърпал от чужбина да н говорим че с руските сайтове е доста по ниска.
Та това са едни мои размисли с които не искам да ангажирам никой.
Да не забравя да спомена и проблемите с самия интернет, в доставчика на Евгений, или в самата локална мрежа.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2003 2:08 am 
Offline
Site Admin
Site Admin

Регистриран на: Сря Юли 17, 2002 3:12 am
Мнения: 479
По тази тема ще се изкажа само веднъж, за да не се получи нещо като цензура или някакви мои оправдания, ако някой иска мое мнение да отвори друга тема.
Та искам само да кажа да се уточнява мерната единица - бит или байт, защото от опит знам, че повечето от хората не правят разлика, и да не се забравя, че понятието ИНТЕРНЕТ не е само трафик в БГ.
Смятам, че темата е много добра, и благодаря на Ники че я повдигна, но ще е добре да има колкото се може повече изказвания, без мое участие, така ще ми помогнете и на мен да вляза в час, от което може да има полза за всички.
Имам само една забележка - името ми е Евгени, без "Й" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2003 11:31 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 05, 2003 5:14 pm
Мнения: 20
честно казано аз нямам опит с други лан-доставчици........преди бях на дайл-ъп и като минах на лан се родих...........все пак за да изкажа някакво мнение поразгледах какво предлагат на "хартия" другите доставчици.........отделен е въпроса дали наистина е така.............та в крайна сметка мнението ми е че "нашия" лан е средна хубост и от към цени и от към скорост...........би било хубаво обаче за в бъдеще да има по голям обем еф ти пи-то за да може напред във времето да се пообогати..........общо взето това май е най голямата слабост на ланчето........

инфото съм черпил от линк в постинг "Как да намерим лан-доставчик" която се намира в клуб "Доставчици на интернет" на Дир-а.........


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов