ДРУЖБА 2

http://forum.d2-online.net
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 8:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Pomognete mi pls...
МнениеПубликувано на: Пет Яну 24, 2003 2:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Яну 07, 2003 3:45 pm
Мнения: 10
Местоположение: 219
Zna4i... koyto i da pitam vseki mi kazva edno i su6to ne6to... Zapo4vam ot samoto na4alo:

Instalirah si Win 2000. Problemut e, 4e o6te ne sum mu nu4il 6mekerlucite i se zatrudnqvam s nqkoi ne6ta... Ta v momenta problemut mi e sledniaaaaaaaaaa...:
Opitvam se az da si SHARE-na edna-dve direktoriiki... i hubu... share-vam gi, ama otivam v u4ili6teto i a da go pusna i to mi vika edno "nyutz" Demek iska mi parola, a az takvaz ne sum naglasql be DMEM (za neprosvetenite i prosto za da napisha neshto, "DMEM" ozna4ava "Da Mu Eba Maykata"). Ta vaprosut mi e kak po dvolite da si share-na skapanite direktorii...
Kakvo mi kazaha (RAT (Mihail Vukadinov) i POD Courage (Todor Stoqnov)) :
Kazaha mi da napravq slednoto: Control Panel > Users.. >
tam da aktiviram Guest account-a i 6tqlo da stane... e hubu de, ama az sum go aktiviral i pak ne staa...
Praa share... tam vlizam v PERMISSIONS... tam trqa da addna Guest-a... ama kat go addvam i toy mi e s edno takoz... abe onuy chervenoto za error deto e edno krug4e, ama sus bqlo krust4ence vutre... e hubu de... re6ih, 4e tuy zna4i, 4e prosto Guest-a ne dava pulen dostup, ama... de da go znam... ako nqkoy mi napi6e po-podrobno kvo da praa nqma da e zle.. i 6te sum mu mnogo blagodaren...

P.S. May go napisah malko nesmisleno, ama taka e po-zabavno i pone 6e vida koy 6e si naprai truda pone da go pro4ete :-)

_________________
djmute@djmute.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 24, 2003 6:08 pm 
Offline
Site Admin
Site Admin

Регистриран на: Сря Юли 17, 2002 3:12 am
Мнения: 479
Не отбирам много от WIN, така че не мога да ти помогна, но бих ти препоръчал да питаш във форума на СЕТКОМ - http://setcom.bg/


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов