ДРУЖБА 2

http://forum.d2-online.net
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 7:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 12, 2004 9:38 pm 
Offline
Moderator
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 16, 2003 7:01 pm
Мнения: 375
Местоположение: to4no tyk
Три блондинки си седят на един остров, хващат златната рибка и тя обещава на всяка да изпълни по едно желание. Първата блондинка казва: - Мии, искам да видя какво е да си червенокоса- златната рибка я прави червенокоса, и тя си построява един сал и си заминава. Втората блондинка казва: - Искам да видя какво е да си брюнетка. - Добре, няма проблеми - казва златната рибка и я прави брюнетка. Оная си построява някакъв супер кораб и си тръгва. Идва третата блондинка и казва: - Амии... аз искам да видя какво е да си мъж. - Окей-казва рибката и я прави мъж. И той просто си тръгва по моста.
-------------------------------------------------------------------------------------
Учените изобретили 200 градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат: - Ще го пробваш ли? Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък. Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж трактора спира, човека скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново... след още 100 пак! Учените догонват трактора, спират го и се извиняват на тракториста, че са го накарали да пие 200 градусов спирт... Човекът ги поглежда и казва: - Ахааа, такава ли била работата... А аз се чудя защо, като се уригна и ми се подпалва ватенката...
-------------------------------------------------------------------------------------
Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: - Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: - Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: - Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! - А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе!
:mrgreen: -------------------------------------------------------------------------------------

Мъж решил да изпита силата на волята си. Минава покрай магазин и си казва: - Това е, няма да вляза! След 10 метра: - Усложнявам експеримента - ще вляза, но няма да купя! Влиза в магазина - гледа любимата си ракия: - Усложнявам експеримента - ще купя, но няма да пия! Купува ракията и се прибира вкъщи: - Усложнявам експеримента - ще си налея в чашата, но няма да пия! Налял в чашата: - Усложнявам още - ще пия, но няма да гълтам! Пийнал и го глътнал : - Еееее, ето това е сила на волята! Не ми се пиеше, но се наложих и пийнах!
-------------------------------------------------------------------------------------
Някакъв мъж с палто влиза в езерото и почва да плува насам-натам. Смаян, един рибар му вика от брега: - Ей, какво правиш? - Не виждаш ли - пера си палтото! - Че нямаш ли си пералня у вас? - Имам, обаче от нея ми се вие свят.
-------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 13, 2004 8:32 am 
Offline
Moderator
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 16, 2003 7:01 pm
Мнения: 375
Местоположение: to4no tyk
Попитали радио "Ереван": - Могат ли да се правят мозъчни операции на политици? От радиото отговорили: - Изключено! Никой хирург не се занимава с дърворезба!
-------------------------------------------------------------------------------------
Лошият вълк се преоблякъл в кожата на коза и се отправил към къщичката на седемте козленца, защото знаел, че майка им я няма в момента. Стигнал до вратата и почукал тихичко: - Козленцааааа, дечица мой, отворете ми, аз съм вашата майка, върнах се и ви нося млечицееееее! Козлетата се обаждат отвътре: - Абе, я ходи се пери, бе, вълк смотан. Майка ни била....Млечице ни била донесла.... Нали току що я пратихме за бира, бе!
-------------------------------------------------------------------------------------
Пилотът на самолета обявява: - Дами и господа, добре дошли на борда на нашия Ту154-б! Сред пътниците се чува уплашен глас: - Ужас! Попаднал съм на бета-версия!
-------------------------------------------------------------------------------------

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 23, 2005 9:35 pm 
Offline
Moderator
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 16, 2003 7:01 pm
Мнения: 375
Местоположение: to4no tyk
GIPSY BIG BROTHER: LIVE BROADCAST
Първи ден: Голям купон по случай, че сите роми заедно са събрали 12 души, които не са роднини помежду си. Освен това са сами в цялапартамент 300 квадрата. Йедене и пиене на корем, докато е още чистичко.

Втори ден: Оказва се, че съквартирантите не са 12, ами 36 човека, защото всеки е донесъл в куфара си по двама свои роднини.

Трети ден: Водата в джакузито е газирана, ама става за пиене. Съквартирантите са недоволни, защото в изповедалнята няма тоалетна хартия, а пликовете от мисиите много драскат.

Четвърти ден: Нонстоп секс понеже няма друго за правене.

Първа елиминация: Сериозен проблем, понеже са номинирани Манго, Хасан и Айше, а така се казват 28 души от всичките 36. В крайна сметка доброволно си тръгват по трима от всяка група. След тяхното заминаване къщата мистериозно остава без одеала, батерии за чешмите, мокет, помпа на джакузито и дръжки на вратите.

Втори месец: Досега няма успешно завършена мисия, понеже още на първите елиминации са изхвърлили оня Хасан, дето е учил първи клас и след това няма кой да чете условията. В крайна сметка съквартирантите са с около 200 процента на минус от бюджета. Няма за ядене, изпушили са храстите, в боклука също няма нищо, бубите също са изядени, а в крайна сметка спира токът, защото някой е прибрал жиците. Пак е време за нонстоп секс.

Три месеца след края на шоуто: Телевизията е фалирала, праграмата е закрита, но никой не се е сетил да изведе съквартирантите.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов